Prezentacje z EkoSeedForum do pobrania poniżej

20.03.2014

Część 1

13:0013:25

Oliver Willing, Zukunftsstiftung Landwirtschaft / Saatgutfond, Germany (EN-PL)

Oliver Willing, Zukunftsstiftung Landwirtschaft / Saatgutfond, Germany (DE)

13:2513:50

Monika Messmer, EcoPB and FiBL ‚ Switzerland (EN-PL)

Monika Messmer, EcoPB and FiBL ‚ Switzerland (EN-DE)

13:50 – 14:05

Antje Kölling, IFOAM EU Group, Belgium (EN-PL)

Antje Kölling, IFOAM EU Group, Belgium (EN-DE)

 

Blok II 14:40 – 16:10

Gebhard Rossmanith, Bingenheimer Saatgut AG, Germany (EN-PL)

Gebhard Rossmanith, Bingenheimer Saatgut AG, Germany (DE)

Rene Groenen, Netherlands und Michael Fleck, Kultursaat e.V. Germany (EN-PL)

Rene Groenen, Netherlands und Michael Fleck, Kultursaat e.V. Germany (DE)

Mária Megyeri, Agricultural Institute, Centre for Agricultural Research, Hungarian Academy of Sciences, Hungary (EN-PL)

Mária Megyeri, Agricultural Institute, Centre for Agricultural Research, Hungarian Academy of Sciences, Hungary (DE)

Zofia Banaszak, DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Poland (EN-PL)

Zofia Banaszak, DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Poland (DE)

Blok III

16:40 – 18:30

Praktyki hodowli zbóż i motylkowatych

Praktyki hodowli warzyw

 

Karl-Josef Müller, Cereal Breeding Research Darzau, Germany (EN-PL)

Karl-Josef Müller, Cereal Breeding Research Darzau, Germany (DE)

Franziska Löschenberger, Seed breeding Donau, Austria (EN-PL)

Franziska Löschenberger, Seed breeding Donau, Austria (DE)

 

 

Michael Fleck, Kultursaat e. V. (EN-PL)

Michael Fleck, Kultursaat e. V. (DE)

Rene Groenen, Netherlands (EN-PL)

Rene Groenen, Netherlands (DE)

 

 

21.03.2014
 

Blok IV

09:0010:30

Ilze Skrabule, State Priekuli Plant Breeding Institute, Latvia (EN-DE)

Ilze Skrabule, State Priekuli Plant Breeding Institute, Latvia (PL-DE)

Jerzy Nawracała, Poznan University of Life Sciences, Poland (EN-PL)

Część 2

Blok V

11:0011:25

Bernd Horneburg, University of Göttingen, Germany (EN-PL)

Bernd Horneburg, University of Göttingen, Germany (DE)

11:25 – 12:25

 

 

 

 

Dorota Nowosielska, Ministry for Agriculture and Rural Development, Poland (EN-PL)

Dorota Nowosielska, Ministry for Agriculture and Rural Development, Poland (DE)

Klaus Rapf, Arche Noah, Austria (EN-PL)

Klaus Rapf, Arche Noah, Austria (DE)

 

12:25 – 12:45

Margarita Vishnyakova, Vavilov Research Institute of Plant Industry, Russia (EN-PL)

Margarita Vishnyakova, Vavilov Research Institute of Plant Industry, Russia (DE)

Cześć 3

Blok VI

14:00 – 15:00

 

Klaus Peter Wilbois, organicxseeds.de (EN-PL)

Klaus Peter Wilbois, organicxseeds.de (DE)

7th Block

15:30 – 16:35


Mikko Rahtola, Osaühing Tammevald, Estonia (EN-PL)

Mikko Rahtola, Osaühing Tammevald, Estonia (DE)

Ilze Skrabule, State Priekuli Plant Breeding Institute, Latvia (EN-DE)

Ilze Skrabule, State Priekuli Plant Breeding Institute, Latvia (PL-DE)